Leden 2014

Omluva a konec!

25. ledna 2014 v 19:02 | Lili Marks |  Pár slov od Lili...
Ahojky...
Píši po dlouhé době a také už naposled. Nejspíš jste na mě rozzlobení, že jsem to nenapsala už dřív, ale nebyl čas. To je také důvod toho, proč končím. Čas je mým věčným nepřítelem. Musím se soustředit na školu a chci si více užívat s přáteli.
Navíc jsem si teď našla i přítele, na kterého chci mít samozřejmě nejvíce času. A právě do toho všeho už se mi blogování nevejde. Už teď mám plno věcí a na nic čas a blogování je něco, co čas vyžaduje. Rozhodla jsem se tedy, že to ukončím. Nemám tolik volného času, abych se tomu všemu mohla věnovat. Jsem ráda, že někdy vůbec nějaký volný čas mám a buď ho prožívám s mým přítelem a nebo v klidu odpočívám po náročných dnech, kterých bylo teď opravdu mnoho. Je mi to moc líto, vaše blogy jsem zbožňovala a byla jsem pyšná na ten svůj, ale.... všechno hezké musí jednou zkončit. Moc se Vám všem omlouvám, že to píši až teď, ale jak už jsem řekla, nebyl na to čas. Blížilo se pololetí a já měla, co dělat, abych se nezhroutila ze všeho učení, které se na mi nahromadilo.
Všem Vám přeji jen to nejlepší! Blogujte dál a zlepšujte se, protože o tom to všechno je!
Nikdy na Vás ani na Vaše blogy nezapomenu. Na příběhy, které jste psaly, nikdy nezapomenu, protože byly nádherné! Mám Vás všechny ráda.... Držte se a ať se Vám ve všem daří!
Nebudu psát, že se možná někdy k blogování vrátím. To už jsem psala mockrát... Teď to myslím vážně. K blogování už se nevrátím. Mrzí mě to, ale jinak to nejde.
Mějte se krásně, blogujte, užívejte si života na plno, protože máme jen jeden!
Vaše Lili Marks...
Čeho jsem součástí...