Listopad 2013

Nesmrtelná láska - kapitola šestá

17. listopadu 2013 v 18:34 | Lili Marks |  Nesmrtelná láska
Ahojky...
Tak po nějaké době přidávám kapitolu k této povídce. Opravdu se Vám omlouvám, že tu moc nejsem, ale mám spoustu práce především se školou. Myslela jsem, že když budu na střední, tak to bude "brnkačka", ale opak se stal pravdou. Všechno se to na mě nahrnulo a já nevím, kam dřív skočit. Doufám, že se to už brzy zlepší a budu mít na blog více času.
Mám jednu věc, kterou bych Vám chtěla oznámit. Je to věc ohledně povídky "Prokletí měsíce". Už od začátku jsem v tuto povídku moc nevěřila a časem mě přestávala bavit. A myslím, že když někdo píše nějakou povídku, měl by k ní mít nějaký vztach, ale u téhle se mi ho bohužel vytvořit nepodařilo. Takže tím oznámením je, že tuto povídku ruším. Možná časem na ní bude ještě pracovat, ale až úplně od začátku. Myslím, že nemá smysl v ní pokračovat - takže se omlouvám pár lidem, kteří jí četli.
Jinak doufám, že se Vám tato kapitola bude líbit.
Lili Marks...




Nesmrtelná láska - kapitola pátá

9. listopadu 2013 v 18:20 | Lili Marks |  Nesmrtelná láska
Ahojky...
Omlouvám se, že jsem tu tento týden skoro nebyla, ale měla jsem toho ve škole až moc. Ale mám pro vás další kapitolu této povídky. Doufám, že se vám bude líbit. :)
Jinak pod povídkou je anketa a byla bych ráda, kdyby jste v ní hlasovali. Potřebuji vědět kolik z vás tu povídku čte a kolik ne, abych věděla jestli má cenu na povídce dále pracovat, nebo ji pozastavit, nebo úplně zrušit. Takže prosím hlasujte a buďte upřímní.




Nesmrtelná láska - kapitola čtvrtá

3. listopadu 2013 v 18:05 | Lili Marks |  Nesmrtelná láska
Ahojky...
Tak v pořadí čtvrtá kapitola k Nesmrtelné lásce. Jinak bych vám chtěla říci a tím pádem vás i nalákat do nového klubu - klubu mladých umělců. Je to skvělý klub i pro ty, co nemají blog. Určitě se tam podívejte.
Tak už to nebudu dále zdržovat. Doufám, že se vám nová kapitola bude líbit.



Čeho jsem součástí...