Září 2013

Spřátelení blogů + info

29. září 2013 v 18:52 | Lili Marks |  Pár slov od Lili...
Ahojky.
Po dlouhém rozmýšlení jsem si řekla, že udělám něco jako náběr "SB". Nejdřív jsem si říkala, že je to nesmysl, ale pak mi došlo, že to má i své výhody. Hlavně mi jde o věci, které bych chtěla na blog zařadit později (o tom budu dnes také psát, ale teď toto.). Takže jestli chcete svůj blog spřátelit s mým, právě teď máte možnost. Samozřejmě možnost tu bude stále. Na tento článek umístím odkaz do menu, kdyby jste si to někdo ještě chtěli promýšlet. Ta možnost tu bude stále.
A jak spřátelíte můj blog s vaším? Je to jednoduché, nechci toho po vás moc. Stačími, když do komentářů vyplníte těchto pár bodů:

1. Jméno/ přezdívka
2. Adresa blogu
3. O čem váš blog je ( stáčí shrnou obsah pár slovy nebo například můžete napsat: povídky a podobně)

A to je celý můj požadavek. Předem děkuji všem, co se mnou budou chtít blog spřátelit.


Info aneb co se bude dít!
Takže pomalu začínám pracovat na nových povídkách. Nevím, kdy přesně budou zveřejněny prology, protože k nim potřebuji ještě udělat spoustu věcí.
Další informací je pokračování mé povídky "Světlo budoucnosti". Měli jste možnost hlasovat u Epilogu této povídky o tom, jestli by jste si přáli pokračování - druhý díl Světla budoucnosti. Anketa dopadla pro mě úspěšně. Odhlasovali jste, že by jste si pokračování přáli a já to také splním. Ale nebude to hned. Musím na tom zapracovat a navíc mi do toho všeho leze škola. Takže moc času není. Předpokládám, že prolog druhého dílu by mohl být koncem podzimu, možná (když to budu stíhat) i dříve. Uvidíme, kolik bude času.
Pak jsem si usmyslela, že na začátku zimi bych uspořádala soutěž. Nebude to o nějaké extrémě hodnotné ceny, bude to hlavně pro zábavu a propagaci vašich blogů. Je na to ještě hodně času, tak si to vše můžete dobře promyslet. Článek k soutěži zveřejním v čas, aby jste se na ní mohli připravit popř. si ještě promyslet jestli se budete chtít zapojit.
Poslední věcí je moje aktivita na blogu. Shrnu to jedním slovem - nestíhám. Ve škole je moc práce a hlavně na mě doléhá učení. Stále jsem unavená a občas to vůbec nezvládám. Kdo by řekl, že střední bude taková dřina?... No ale můj blog určitě nebude ležet ladem a budou tu přibývat články, ale nečekejte jich nějak extrémně moc. Prostě se budu snažit. Doufám, že se na mě nebudete moc zlobit.
Zatím se mějte krásně,
Vaše Lili Marks...

Prokletí měsíce - kapitola čtvrtá

24. září 2013 v 18:36 | Lili Marks |  Prokletí měsíce
Ahojky,
tak po dlouhé době přidávám "nepřednastavený článek" a jsem za to ráda. Jinak, jak se vám daří a co škola? Pište do komentářů! ;)*Jsem zpět!

23. září 2013 v 18:44 | Lili Marks |  Pár slov od Lili...
Ahojky...
Konečně jsem zpět a mohu se plně věnovat svému blogu a samozřejmě se zaměřím i na vaše blogy! :) Mé načasování bylo jen tak tak, protože poslední článek vyšel 19.9., ale teď už je zase vše jinak. Internet je v provozu a mé blogové já také.
Chci vám všem moc poděkovat za to, že jste můj blog podporovali i přesto, že články byly jen přednastavené. Opravdu moc děkuji za podporu. I přesto, že jsem zpět a jsem připravena starat se o blog, tak nevím, jak časté budou články. Jelikož už je ze mě středoškolačka, mám plno práce s tím, abych tu školu přežila ve zdraví. Takže další díl povídky "Prokletí měsíce" bude už zítra :) ...
Tak zatím se mějte ...
S láskou Vaše Lili...

Pro mé milé čtenáře!

19. září 2013 v 18:09 | Lili Marks |  Pár slov od Lili...
Ahojky...
Pokud už nezmizeli ze článků, co přibývají, nápisy "Přednastavený článek" a jestli vůbec vyšel tento článek, tak jsem stále bez internetu. A věřte, že mi moc chybíte! Bez Vás by to nebylo ono a tento blog by neměl smysl. Doufám, že už ten internet mít brzy budu a navštívím vaše blogy. Mrzí mě, že nemůžu číst vaše nové příběhy a komentovat vaše články, ale věřte, že na vaše blogy stále myslím a budu se snažit se tam, co nejdříve dostat. Doufám, že se na mě nebudete moc zlobit.
Tímto článkem pro vás jsem vyčerpala všechny přednastavené články. Což znamená, že tento je poslední na dobu neurčitou.

Vaše Lili…


Prokletí měsíce - kapitola třetí

15. září 2013 v 10:00 | Lili Marks |  Prokletí měsíce
Přednastavený článek

Ahojky...
Tak tu máme další kapitolu Prokletí měsíce. Doufám, že budu už brzy na internetu, abych se mohla blogu konečně věnovat bez přednastavených článků. A hlavně doufám, že už brzy budu moct navštívit Vaše blogy a opět si přečíst Vaše skvělé povídky! Těším se na vás! :)*Vzpomínky ze základky aneb Asertivní desatero

12. září 2013 v 17:54 | Lili Marks |  Vzpomínkový koutek
Přednastavený článek

Ahoj...
Mám tu pro vás článek, který jsem psala už cca před dvěmi lety. Možná už jste ho četli na mém dřívějším blogu (smile-pink.blog.cz). Ale i tak se s vámi o něj chci podělit i tady. Berte ten článek s rezervou. Je to doba, co jsem ho psala a vůbec jsem ho neupravovala. Je to seznam 10 našich práv a jsou u toho i mé názory nebo mé historky ze školy. Doufám, že se vám bude alespoň malinko líbit a že vás alespoň trochu pobaví. :)*Světlo budoucnosti - Epilog

8. září 2013 v 13:33 | Lili Marks |  Světlo budoucnosti
Přednastavený článek

Ahojky...
Tak a máme tu Epilog. Strašně rychle to uteklo. Ani nedokážu uvěřit, že už je tahle povídka dokončená. Wow. No každopádně z toho mám radost :) Mám na vás otázku: chtěli by jste Světlo budoucnosti 2 ??? Bylo by to o Elen a její sestře. Kdyžtak piště do komentářů nebo hlasujte v anketě! :) Každopádně tady je epilog, tak doufám, že se vám bude líbit.Prokletí měsíce - kapitola druhá

4. září 2013 v 12:00 | Lili Marks |  Prokletí měsíce
Přednastavený článek

Zdravím Vás...
Tak jak se vám daří? Těšíte se do školy? Já teda vůbec, jsem strašně nervózní.
No ale užívejte si prázdnin dokud to jde. Pro mě ty letošní prázdniny byly zatím těmi nejkrásnějšími.
Těším se až budu moct navštívit opět vaše blogy! :* Vaše Lili! :)
Zítřejší škola aneb nervozita nastupuje

1. září 2013 v 10:00 | Lili Marks |  Vzpomínkový koutek
Přednastavený článek

Čeho jsem součástí...