Světlo budoucnosti - kapitola sedmnáctá

29. srpna 2013 v 12:00 | Lili Marks |  Světlo budoucnosti
Přednastavený článek

Ahoj..
Tak je tu další přednastavený článek. Je mi opravdu líto, že nemohu navštěvovat vaše blogy, ale až budu mít internet, tak vám to vynahradím. Zatím se mějte, Vaše Lili. :)[zdroj obrázků: google.com + úprava]Vzala jsem telefon a vytočila číslo. Doufala jsem, že to zvedne muž, kterého jsem dříve prosila o pomoc - Rick Alterm. Modlila jsem se, aby to zvedl a pomohl mi. Toužila jsem po pomstě. Po ničem jiném. Měla jsem zlost, která neustávala. Věděla jsem, že je všechny pomstím. Úplně všechny. V tu chvíli jsem si byla jistá, že jsou zodpovědní i za smrt mých milovaných rodičů. Toužila jsem je zabít.
"Prosím?" ozval se hlas na druhém konci a vytrhl mě z mých myšlenek na pomstu. Byl to ženský hlas - mě neznámí.
"Eh… Dobrý den. Potřebovala bych mluvit s Rickem Altermem." řekla jsem zoufalým hlasem. Hlas se odmlčel. Připadalo mi to, že slyším vzlyky té dívky, co byla na druhém konci.
"Víte… Rick je mrtvý." řekla mi a rozvzlykala se. "Promiňte… Nemohu vám pomoci." dodala a zavěsila. Upustila jsem mobil z ruky a hleděla jsem do prázdna.

Moje poslední šance, poslední možnost, jak se zachránit a je pryč. Všechno je už pryč. Zemřeme a nijak tomu nezabráníme. Jediné co nás čeká je smrt a nicota. Nijak už se nezachráníme. Buď se zabijeme sami, nebo budeme zabiti. Mě možná ušetří, ale jen aby mě proměnili v ničící nestvůru. V největší zlo. Je ve mně něco, co ze mě při přeměně udělá něco výjimečného - něco nejstrašlivějšího. Pak zabiji každého, koho potkám. Ale možná. Je tam naděje, že se dokážu ovládnout a pak je zabiji. Všechny co ublížili mě a mé rodině - do posledního jedince je nemilosrdně zabiji a nebudu toho litovat. Jestliže se dokážu ovládnou a dokážu je zabít, pak zabiji i samu sebe. Život už pro mě nebude mít smysl. Bez mých milovaných už to nebude život, který jsem chtěla.

Uvažovala jsem o smrti. Stále jsem o ní uvažovala a nepřestávala jsem pochybovat, že zemřeme.
"Elen, co se děje?" ptal se Damian, když mě spatřil s nepřítomným výrazem. Nevěděla jsem, jak mu odpovědět.
"Rick… je mrtvý." odpověděla jsem. Koukala jsem na Damiana, který stál s otevřenou pusou a se stejným nepřítomným výrazem. Určitě věděl to samé jako já - že není šance, jak to přežít. Damian zavrtěl hlavou a šel ke mně. Vzal mě za ruku a začal mi dodávat naději, že to zvládneme, že vše dopadne dobře.
"Co deník tvé matky? V něm nemůže být něco, co by nám pomohlo?" napadlo ho. Okamžitě jsme vyrazili do mého pokoje. Divila jsem se, jak to tam vypadá. Vše bylo rozházené a nic nebylo na svém místě. Začali jsme ten deník hledat. Hledali jsme všude. Nevynechali jsme jediný kout, ale deník byl pryč. Sedla jsem si na postel. Byla jsem už zoufalá. V tom deníku muselo být něco důležitého. Jinak by ho nevzali.
"Jsme v háji. Musíme si to přiznat." řekla jsem mu. Damian si sedl vedle mě a del mi ruku okolo ramen. Sladce se mi podíval do očí.
"Nesmíš to takhle vzdávat. Musíš věřit, že to zvládneme." řekl a věnoval mi polibek na tvář. Nechápala jsem proč. V tom jsme uslyšeli hrozný rachot u vchodových dveří. Oba jsme ihned vyletěli z postele a běželi jsme tam. Hodně věcí bylo rozházených. A najednou jsem spatřila tu plavovlasou dívku a pár jejích služebníků.

"Říkala jsem, že si tě brzy najdeme." řekla chladně a připravila se k útoku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sonia - theshadowsofdarkness Sonia - theshadowsofdarkness | Web | 29. srpna 2013 v 20:16 | Reagovat

Wau! Sice je to přednastavený článek, ale chci co nejdřív vědět jak to dopadne!:D

2 adelaidebooks adelaidebooks | 29. srpna 2013 v 21:15 | Reagovat

Tak to jsme dvě :D já se také těším na rozuzlení :)

3 Wiky Dream Wiky Dream | Web | 30. srpna 2013 v 23:21 | Reagovat

hukot...ať už je tu brzo další kapitola,to je totálně hustý

4 Milča Milča | Web | 31. srpna 2013 v 19:10 | Reagovat

Nejste samy holky :-D
Taky se těším :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Čeho jsem součástí...