Světlo budoucnosti - kapitola šestá

3. června 2013 v 20:51 | Lili Marks |  Světlo budoucnosti
Ahojky! Opravdu se strašně omlouvám. Včera tu už měla tato kapitola být, ale nastali mi trochu komplikace, protože nás také pozlobila voda. Úplně nám vytopila sklep a já musela pomáhat. Tak ale vše napravuji a dávám ji sem teď. Nevím, co ještě dodat. Tak doufám, že se bude tato kapitola líbit. :)[zdroj obrázků: google.com + úprava]


Světlo budoucnosti - kapitola šestá


Najednou mě probudili jasné sluneční paprsky dopadající na má ospalá víčka. Zlehka jsem otevřela rozespalé oči. Uvědomila jsem si, že jsem si tu knihu ani nezačala číst a že jsem ihned usnula. Ihned jsem jí uchopila do rukou a s nervozitou jsem ji otevřela. Nejdříve jsem spatřila fotku, na které byli vyfoceni nějací lidé. Chvíli jsem fotku pozorovala a snažila jsem se rozpoznat tváře. Najednou jsem tam spatřila Clair a Bena. Netušila jsem, co tam dělají a tak jsem otočila na další stranu. Byl tam napsán nějaký krátký příběh. Ihned jsem ho začala číst.
Bylo tam napsáno: " Psal se rok1815 amladá dívka jménem Sarah. Byla mladá a krásná. Bloudila temnými ulicemi města Trown. Pomalu kráčela po jedné z cest, které odbočovaly k tajemnému lesu. Najednou jí do cesty vstoupil mladík. Byl dokonalý. Jeho tvář byla bledá a jeho oči zářily zlatavou barvou. Byl vysoký a měl přesné mužské rysy.
Mladík se představil: 'Ahoj, jmenuji se Simon.' řekl líbezným hlasem, který hladil po srdci. 'Já jsem Sarah.' představila se nesměle a stále na něj koukala.
'Půjdeš se se mnou projít?' zeptal se Simon okouzlujícím hlasem, který se nedal odmítnout. Sarah jen přikývla na znamení souhlasu. Simon jí jemně chytl za ruku a propletl prsty mezi její. Sarah trošku zčervenala, ale byla šťastná. Nevěděla, kdo je, ale bylo jí s ním hned dobře a na srdci měla hřejivý pocit. Šli spolu do lesa. Ruce stále propletené mezi sebou.
Pomalu vkročili do lesa. Sarah netušila, co se bude dít. Netušila, že ten den pro ni bude osudový. Najednou se zastavili. Simon se otočil na Sarah a hluboce se jí podíval do očí. Sarah byla jeho nádherným pohledem úplně unesená. Najednou se Simon naklonil k Sarah a jemně ji políbil na rty. Sarah okamžitě zčervenala. Simon jí rukou pohladil po tváři a krásně se na ní usmál. ' Konečně jsem tě našel.' řekl. Jednou rukou jí chytl okolo pasu a druhou jí odhrnul vlasy z krku. Přitáhl si jí k sobě a pomalu se přibližoval k jejímu krku. Sarah jako unesená jeho dotyky a pohledem, nijak neprotestovala. Simon už byl u jejího krku a v jeho ústech se rázem objevily obrovské špičáky. Nejdříve jí jemně na krk políbil a pak opatrně protrhl slabou kůži na jejím krku a vpustil do jejího těla jed. Sarah se začala svírat v bolestech, ale Simon jí stále pevně držel. Pak odtáhl svá krvavá ústa od jejího těla a pomalu ji položil na zem. Sarah s sebou začala křečovitě škubat a svíjet se v návalu bolesti. Najednou se přestala chvět a její oči zrudli a pleť zbělela. Rychle vstala.
'Co jsi to se mnou provedl?' zeptala se vyděšeně a ve tváři měla krvelačný výraz.
'Přivedl jsem tě na jiný svět. Jsi jiná a čeká tě jiná budoucnost. Jsi upír a budeš mít skvělý život.' řekl a usmál se. Pak oba zmizeli v rouchu noci."
Když jsem to dočetla, jen jsem na text zírala s otevřenou pusou. Nějak mi to stále nedocházelo nebo jsem si to nechtěla připustit. Rychle jsem seběhla dolů do kuchyně za Clair.
"Jsem upír?" vyhrkla jsem na ní vyděšeně. Clair se jen pousmála.
"Ne, nejsi. Jen máš dar. Když se staneš upírem, tak budeš mít nepřekonatelnou moc, kterou by mohl někdo využít. To je celá pravda o tvém životě." řekla Clair. Nechápala jsem to. Vždyť to nemohla být pravda.
'A ty, Ben a Damian jste upíry?" zeptala jsem se váhavě. Clair se zarazila.

"Víš u nás je to trochu složité. Já jsem upírem, ale Ben a Damian nejsou. A navíc Damian to neví, tak mu to neříkej, ano?" řekla a usmála se na mě. Chtěla jsem jí úsměv oplatit, ale nešlo to. Byla jsem tak ve stresu, že jsem se na nic nezmohla. Nevěděla jsem, co děla, nic jsem nechápala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 milca milca | Web | 4. června 2013 v 15:53 | Reagovat

Pani tk to jsem necekala ;-)

2 Lili Marks Lili Marks | E-mail | Web | 4. června 2013 v 17:01 | Reagovat

[1]: Tak to jsem ráda :)

3 adelaidebooks adelaidebooks | Web | 5. června 2013 v 22:05 | Reagovat

:O To jakože fakt? Další část... prosím, rychle :D

4 Lili Marks Lili Marks | E-mail | Web | 6. června 2013 v 17:09 | Reagovat

[3]: Brzy tu bude :D

5 Wiky Dream Wiky Dream | Web | 7. června 2013 v 17:05 | Reagovat

Super...opět jsem pozadu,ale co se dá dělat...úžasná kapitola,už je to docela drsné,musím si přečíst další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Čeho jsem součástí...