Světlo budoucnosti - kapitola sedmá

6. června 2013 v 21:39 | Lili Marks |  Světlo budoucnosti
Ahojky, tak přidávám opět další kapitolu. Včera jsem toho měla moc - jeden projekt a jeden referát do školy a ke všemu jsem měla taneční vystoupení a stala se mi zajímavá věc. Za naše vystoupení jsme dostali medaile a já si jí odložila na stůl a ani ne na minutku jsem se otočila a už byla medaile fuč :D Naštěstí jsem dostala novou. No je neskutečné, co všechno se vám může stát :D[zdroj obrázků: google.com + úprava]


Světlo budoucnosti - kapitola sedmá


Překvapilo mě, že Valit byla tak klidná a já byla přesný opak. Šla jsem do pokoje a opět jsem vzala knihu a četla jsem dál. Přetáčela jsem jeden list za druhým a vše pečlivě četla.
Najednou jsem spatřila fotku, byla na ní mladá krásná dívka. Měla bílou tvář posetou pihami. Zelené oči jí nijak nevynikaly a její vlasy byly zrzavé a byly jako oheň. Pod fotkou byl jakýsi popisek. Stálo tam: " Merry Mangriová - měla velkou moc, poté co se stala upírem své moci využila." Její tvář byla andělská a plná chuti do života. Podívala jsem se na hodiny. Ani jsem netušila, jak ten čas strašně letí. Bylo za pět minut sedm. Rychle jsem se oblékla, věděla jsem, že v sedm mám být u lavičky a sejít se s Damianem. Vyběhla jsem z vchodových dveří a běžela jsem k oné lavičce. Damian už tam netrpělivě přešlapoval.
"Ahoj." pozdravila jsem ho s úsměvem na tváři.
"Ahoj." odpověděl zvláštním tónem hlasu. Šla jsem k němu a položila jsem mu ruku na rameno. Podíval se na mě svýma čokoládovýma očima a pousmál se.
"Je vše v pořádku?" zeptala jsem se starostlivým hlasem. Zlehka uchopil mou ruku a jemně ji sevřel.
"Víš… no…. je to takové zvláštní, ale mám pocit, že Ben a Clair něco tají." řekl tiše.
"Ben a Clair? To je nesmysl!" řekla jsem a snažila jsem se tvářit pobaveně.
"Víš, má teta mi řekla, že z tebe vychází podivná energie. Má teta má na energie člověka talent. Prý se v tobě ukrývá něco zlého. Chtěl bych zjistit co, ale nevím jak." řekl trochu naštvaně. Rychle jsem se mu vyškubla z rukou. Dívala jsem se na něj překvapenýma očima. Zrovna tohle jsem od něj nečekala.
"Něco zlého? Ve mně je něco zlého? Skončili jsme spolu." řekla jsem naštvaně a chtěla jsem odejít. Najednou mě Damian rychle chytl a pevně sevřel. Na nic jsem neváhala a vrazila jsem mu facku. Jen na mě koukal. Opět jsem se mu vyškubla a utíkala jsem domů. Pryč od něho.
Bála jsem se, že mi něco udělá. Vždyť řekl, že je ve mně něco zlého. Otevřela jsem vchodové dveře a tam už stál Ben.
"Co se stalo Elen?" zeptal se starostlivě. Měla jsem slzy v očích a srdce mi splašeně tlouklo.
Jen jsem zakroutila hlavou a chtěla jsem běžet do pokoje, ale před schody mě zastavila Clair.
Vzala mě za ruku a odvedla mě do obývacího pokoje. Posadila jsem se a ona také.
"Elen, co se stalo?" zeptala se naléhavě Clair.
"Damian… řekl, že je ve mně něco zlého." řekla jsem a začaly mi téct po tváři slzy.
"Třeba to tak nemyslel." odpověděla mi. Ben vstoupil do obývacího pokoje a podal mi jaký si sešit s pevnými deskami. Uchopila jsem ho do ruky.
"Tohle by jsi si měla přečíst. Je to deník tvé matky. No… totiž… tvá matka byla také upírem." řekl a zase odešel.
Zvedla jsem se a utíkala jsem do pokoje. Rozevřela jsem sešit a začala jsem číst.

Stálo tam: " 13. ledna 1830 - Den první. Dnes mě proměnil. Proměnil mě jakýsi muž v hroznou stvůru. Mám žízeň a má touha po krvi roste. Nakázal mi, abych zabila člověka, ale nešlo to. I když mě lidská krev tak přitahuje, člověka zabít nedokážu. Utekla jsem mu, nevím na jak dlouho a nevím jestli mě najde. Bojím se, ale ne o svůj život. Bojí se o ostatní lidi, hlavně mé příbuzné. Mohu je zabít v nepříčetnosti a pak se topit v nekonečných deprimujících myšlenkách. Slyším toho víc než předtím, má kůže je studená a mé oči září rudou barvou. Jsem rychlá, podle mě nic na světě není rychlejší a především mám neskutečnou sílu, o které se mi ani nesnilo. Cítím, že budu zabíjet. Slyším kroky na schodech, cítím jak onomu člověku proudí krev celým tělem. Nejradši bych zahnala touhu po krvi, ale nevím jak. Zabíjení by mělo být mým úkolem. Proč mě proměnil? Proč jsem se stala upírem?"
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Wiky Dream Wiky Dream | Web | 7. června 2013 v 17:12 | Reagovat

napětí stoupá a stoupá...člověk se od tohohle příběhu jen tak neodpoutá..doufám že tam bude ještě něco o její matce,to je hodně zajímavé...
tak už čekám na další kapitolu

2 adelaidebooks adelaidebooks | Web | 7. června 2013 v 22:17 | Reagovat

Krása, už se těším na další část :))

3 Lili Marks Lili Marks | E-mail | Web | 11. června 2013 v 16:29 | Reagovat

[1]: O její matce tam určitě bude :)

[2]: Dnes bude zveřejněna :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Čeho jsem součástí...