Světlo budoucnosti - kapitola devátá

18. června 2013 v 17:49 | Lili Marks |  Světlo budoucnosti
Ahojky, tak po delší době sem přidávám další kapitolu. Byla jsem u pana doktora a ten mi na celý týden zakázal školu, aby se mi zahojila ta spálenina. Je to pěkně nespravedlivé, protože když je teplo, tak musím tvrdnout doma :D Alespoň mám čas na další věci. Tak já už nebudu zdržovat a přeji vám pěkné čtení ;)[zdroj obrázků: google.com + úprava]


Světlo budoucnosti - kapitola devátá

Doma jsem přívěšek pečlivě zkoumala. Byly na něm dva trojúhelníky jakoby propletené do sebe a uprostřed byl kruh. Nevěděla jsem, co ten symbol má znamenat. Šla jsem hned k počítači a na internetu jsem začala hledat něco o tomto symbolu, ale odkazovalo mě to jen na věštkyně a na čarodějnictví.
"Elen, máš návštěvu!" volala na mě Clair. Seběhla jsem po schodech dolů ke vchodovým dveřím.
"Damiane, co tu děláš?" zeptala jsem se udiveně a usmála jsem se na něj. Damian vešel dovnitř.
"Můžeme jít k tobě do pokoje?" zeptal se tiše. Jen jsem přikývla a zamířila jsem tam, Damian mě v tichosti následoval. Když jsme vešli do mého pokoje, Damian pečlivě zavřel dveře a šel k mému počítači. Jen jsem ho v tichosti sledovala a neodvážila jsem se nic říct. Nechápala jsem, co to dělá a co hledá v mém počítači, ale něco uvnitř mi říkalo, ať ho nechám.
"Pojď se na něco podívat." řekl. Pomalu jsem šla k němu. Na počítači měl otevřený jakýsi obrázek. "Tohle bylo u nás ve sklepě nakreslená na stropě. Nevím, co to znamená." dodal. Zůstala jsem zaraženě stát a nedokázala jsem nic říct. Šáhla jsem pomalu do kapsy a Damian mě pečlivě pozoroval. Vytáhla jsem přívěšek, který jsem našla ve starém domě a ukázala jsem mu ho.
"Elen, kde jsi to našla? Vždyť to je ten samí symbol!" řekl udiveně. Nedokázala jsem mu nic říct a jen jsem v tichosti stála a stále koukala na obrázek onoho symbolu.
"Já…já… našla jsem ho v našem starém domě, kde byli zabiti moji rodiče. Já to nechápu! Nevím, co to znamená. Nevím nic." řekla jsem vyděšeně a cítila jsem, jak mi po tváři stékají první slzy. V tu chvíli jsem se strašlivě bála o bratra. Nevěděla jsem, kde je a ani jestli je vůbec ještě naživu. Damian rychle vstal a objal mě.
"Měla bych o tom přívěšku říct Clair. Ona nám poradí." řekla jsem. Vzala jsem přívěšek a už jsem chtěla vyjít ze dveří, ale v tom mě Damian chytl za paži. Podívala jsem se mu do očí. Jeho oči mě prosili, ať to nedělám, ale já věděla, že musím. Vytrhla jsem se mu a šla jsem za Clair.
Clair zrovna neměla nic na práci, tak to byla pro mě ideální příležitost. Na nic jsem nečekala a dala jsem před ní onen přívěšek.
"Clair, co to je?" zeptala jsem se naléhavě. Clair vzala přívěšek do rukou a začala si ho prohlížet. Pak šla bez jediného slova do obývacího pokoje a začala se prohrabávat mezi knihami. Pak jednu vytáhla a začala v ní listovat. Mlčky jsem jí pozorovala a čekala jsem, co mi řekne. Pak mi knihu otevřenou na nějaké stránce podala.
"Je to čarodějnický symbol, kterým se dají najít ztracené osoby." řekla a chystala se jít do kuchyně.
"Clair, počkej! Dalo by se to využít k něčemu špatnému?" zeptala jsem se. Clair s odpovědí váhala, ale nakonec odpověděla.
"Čarodějky s ním dokáží zabít nemrtvé. To znamená upíry." řekla a odešla.
Rychle jsem běžela do pokoje za Damianem, ale byl pryč. Nevěděla jsem kam zmizel, protože kdyby odešel, viděla bych ho.

Sedla jsem si k počítači a začala jsem hledat někoho kdo se zabývá čarodějnictvím. Nakonec jsem našla nějakého muže se jménem Rick Alterm. Ihned jsem si opsala jeho adresu a rozhodla jsem se, že tam pojedu, protože on jediný by mi mohl pomoci najít bratra.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš rád/a tuto povídku?

Ano! :)
Ne! :P

Komentáře

1 Wiky Dream Wiky Dream | Web | 18. června 2013 v 19:50 | Reagovat

jej tak doufám že jen vylezl oknem,protože jinak mi bude až do pokračování otravovat hlavu myšlenka co se s nim stalo :-D :-D ,ale jako jinak dobrý díl,taky jsem se na něj načekala :-D :-D fakt by mě zajímalo kdo to nakreslil u něj doma,třeba to byl ten její bratr,ale na odpověď si budu muset bohužel počkat :-(

2 Lili Marks Lili Marks | E-mail | Web | 18. června 2013 v 21:59 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že musíš přemýšlet o tom, co se stalo, kdo co nakresli a podobně. :) Jinak by to nebylo ono :D Zítra bude pokračování :)

3 milciik milciik | Web | 19. června 2013 v 18:12 | Reagovat

Kruty!! Tn Damian se mi nezda.... o_O

4 adelaidebooks adelaidebooks | Web | 21. června 2013 v 18:39 | Reagovat

Povedené, jako obvykle :D

5 Lili Marks Lili Marks | E-mail | Web | 30. června 2013 v 8:24 | Reagovat

[3]: [4]: Děkuji :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Čeho jsem součástí...