Červen 2013

Světlo budoucnosti - kapitola jedenáctá

30. června 2013 v 21:44 | Lili Marks |  Světlo budoucnosti
Ahojky, konečně jsem se vrátila. No nebudu to moc zdržovat - tady máte další kapitolu :)*Týden volna...

20. června 2013 v 17:03 | Lili Marks
Ahojky...
Jak už nadpis napovídá, tak tu týden nebudu. Odjíždím do Itálie na dovolenou. Což znamená, že celý týden nebude žádný článek. Chtěla jsem nějaké přednastavit, ale mám opravdu moc práce a časově nic nestíhám. Dnes jsem dokončovala prezentaci z fotek a když už jsem jí měla , tak se mi všechny fotky vymazaly a musela jsem to dělat znova :/ A ještě budu dnes dodělávat plakát na módní přehlídku, tak mi držte palce, ať to stihnu :) Nevím, co ještě dále psát. No už asi nic.
Užívejte si krásného počasí a dávejte na sebe pozor. Za týden jsem zpět ;)

Světlo budoucnosti - kapitola desátá

19. června 2013 v 21:50 | Lili Marks |  Světlo budoucnosti
Ahojky, tak další kapitolka. Dnesk jsem měla hodně práce a hodně jsem se rozčilovala, protože můj notebook vypovídal službu v těch nejnutnějších situacích. Jelikož jsem v deváté třídě a tento pátek máme ples, tak dělám takovou prezentaci s našima fotkama a před chvílí jsem zjistila, že se mi půlka prezentace smazala, takže nejsem moc nadšená :/ Navíc do toho všeho dělám plakát na módní přehlídku. No nebudu dále zdržovat, pěkné čtení :)
Světlo budoucnosti - kapitola devátá

18. června 2013 v 17:49 | Lili Marks |  Světlo budoucnosti
Ahojky, tak po delší době sem přidávám další kapitolu. Byla jsem u pana doktora a ten mi na celý týden zakázal školu, aby se mi zahojila ta spálenina. Je to pěkně nespravedlivé, protože když je teplo, tak musím tvrdnout doma :D Alespoň mám čas na další věci. Tak já už nebudu zdržovat a přeji vám pěkné čtení ;)Když jsem se začala naplno věnovat kresbě...

16. června 2013 v 20:04 | Lili Marks |  Kreslím...
Ahojky, vím, že jsem už dlouho nenapsala, ale mám hodně práce a málo času. My (naše škola) máme o týden dřív prázdniny, takže toto je poslední týden, který do školy chodit musíme. V pátek jedu do Itálie do Martinsicuro, ale nevím jestli díky té mé originální spálenině budu moct do moře, protože mi to začalo pěkně ošklivě mokvat. Takže žádná sranda. Zítra s tím pro jistotu vyrazím k doktorovi, abych si něco neuhnala.
Jinak tyto kresby jsem nakreslila, když jsem se kreslení začala plně věnovat. Začala jsem číst o tom různé knihy a svou kresbu jsem zkoušela vylepšovat a učila jsem se hlavně stínovat. Člověk by řekl, že stínování je lehká záležitost, ale musím říct, že je to opravdu obtížné. Pišne svůj názor do komentářů, uvítám i kritiku (alespoň budu vědět, co dále zlepšovat).


Starší kresby

12. června 2013 v 21:00 | Lili Marks |  Kreslím...
Ahoj! Tak tady máte jedny mé starší výtvory. Kreslila jsem to zhruba před rokem a půl na výtvarné výchově ve škole.
Jinak dnes jsem byla na rozřazovacích testech z angličtiny na jedné střední škole a byl to mazec :D Ten test byl v pohodě, docela byl lehký, ale ta nervozita z toho, že jdu mezi lidi, které neznám. Ten pocit, že se tam nebudu mít s kým bavit. No bala jsem prostě strašně nervózní. Nakonec jsem si tam přece jen našla osůbku, se kterou jsem si mohla povídat. Ale musím říct, že tam některý ty holky byly pěkný slepice. Ty pomlouvaly skoro každého - no šílené, ale lidi nezměníme.


Světlo budoucnosti - kapitola osmá

11. června 2013 v 17:46 | Lili Marks |  Světlo budoucnosti
Ahojky, dneska jsem měla strašný den. Na svém těle mi přibyla popálenina 2. stupně. Jsem prostě šikulka :D Měli jsme dnes totiž focení a já si chtěla nakulmovat vlasy. Tak jsem si je nakulmovala a kulmu jsem si položila na židli s tím, že už jí nebudu potřebovat (já nikdy nevypínám nic ze zásuvky). No a jaksi jsem si pak šla pro šminky a potřebovala jsem si k tomu sednou a nevšimla jsem si, že tam mám tu kulmu a tak jsem si na ní sedla. Proboha to byla bolest. Nikomu z vás bych to nepřála. Takže mám teď na mém pozadí a na kousku nohy obtisklou celou kulmu, která byla rozehřátá na nejvyšší stupeň :D No jsem prostě inteligentní :D
Ale tady máte další kapitolu:Světlo budoucnosti - kapitola sedmá

6. června 2013 v 21:39 | Lili Marks |  Světlo budoucnosti
Ahojky, tak přidávám opět další kapitolu. Včera jsem toho měla moc - jeden projekt a jeden referát do školy a ke všemu jsem měla taneční vystoupení a stala se mi zajímavá věc. Za naše vystoupení jsme dostali medaile a já si jí odložila na stůl a ani ne na minutku jsem se otočila a už byla medaile fuč :D Naštěstí jsem dostala novou. No je neskutečné, co všechno se vám může stát :DSvětlo budoucnosti - kapitola šestá

3. června 2013 v 20:51 | Lili Marks |  Světlo budoucnosti
Ahojky! Opravdu se strašně omlouvám. Včera tu už měla tato kapitola být, ale nastali mi trochu komplikace, protože nás také pozlobila voda. Úplně nám vytopila sklep a já musela pomáhat. Tak ale vše napravuji a dávám ji sem teď. Nevím, co ještě dodat. Tak doufám, že se bude tato kapitola líbit. :)


Čeho jsem součástí...